Immunnolit - suplement diety

Ilość: 60 kaps.

Cena brutto 149,00 zł

Wybierz wariant

14 dni
od 249 zł

GRZYBY WYŻSZE - DROGA DO ROZWOJU DUCHOWEGO I FIZYCZNEGO.

W organizmie człowieka trzeba stworzyć takie warunki, aby wszelka mikroflora chorobotwórcza, grzyby, pasożyty, bakterie, nie zalegały, tylko przechodziły. Organizm ludzki w normalnym stanie zdrowia jest środowiskiem nieprzyjaznym dla pasożytów. Jednakże, gdy brakuje mu grzybów wyższych, do organizmu wnikają grzyby niższe, które swoją aktywnością życiową tworzą środowisko sprzyjające osiedlaniu się pasożytów i ich rozwojowi. Z czasem dochodzi do symbiozy między grzybami niższymi a pasożytami. Z reguły preparaty chemiczne i żywność zawierająca substancje chemiczne bardzo negatywnie wpływają na grzyby wyższe, prowadząc do spadku ich liczebności, w niektórych przypadkach poniżej dopuszczalnej granicy. Konsekwencją tego może być utrata snu, zaburzenie prawidłowej regeneracji i funkcjonowania narządów, a w niektórych przypadkach niewydolność danej kończyny lub grupy mięśni. Ciekawy przypadek opowiedziała mi pewna kobieta z Przemyśla. Z moich opowieści o grzybach zrozumiała, że neurony w nerwach są sterowane przez grzyby. Gdy zaczęła brać jeden preparat chemiczny, po pewnym czasie prawa noga przestała prawidłowo funkcjonować. Wykonała dużo badań diagnostycznych i noga była w porządku, ale nie mogła prawidłowo funkcjonować. Po przeanalizowaniu sytuacji, w której się znalazła, postanowiła przestać brać ten lek i wkrótce sprawność prawej nogi powróciła. Wykrzyknęła z radością: „Teraz rozumiem, co się wtedy ze mną działo! 

W IMMUNOLIT stworzono unikalne połączenie grzybów wyższych (kordyceps, reishi, shaitaki, agaricus). Grzyby wyższe w odpowiedniej kombinacji nie tylko przyczyniają się do poprawy stanu układu nerwowego, ale także aktywują mózg, co w niektórych przypadkach przyczynia się do aktywacji DNA. Aktywacja DNA prowadzi do regeneracji wielu narządów, a nawet łagodzi zespół drażliwego jelita, co nie może mieć miejsca bez normalizacji jego flory. Grzyby wyższe mają nie tylko wartość fizyczną, ale i informacyjną, która łączy człowieka ze światem zewnętrznym. Pomaga to poprawić działanie człowieka w społeczeństwie i w niektórych trudnych warunkach, gdzie potrzebna jest adaptacja. Ciekawy przypadek miał miejsce w Milówce. Pewna kobieta doznała szoku po porodzie i przez osiem lat nie mogła normalnie spać. Jej stan fizyczny i psychiczny był bardzo ciężki. Z powodu zapalenia mięśni bolesne było dla niej nawet uśmiechanie się. Po zażyciu Immunolitu wróciła do zdrowego snu i uśmiechania się, ale pojawiła się pewna niedogodność, zaczęła zasypiać o dziewiętnastej i nie miała czasu na zrobienie niektórych rzeczy w domu. Podobny przypadek był w Przemyślu, ale tam osoba przez dwa lata prawie nie spała, jakież było jej zdziwienie, gdy sen wrócił. Można opowiedzieć jeszcze wiele niezwykłych sytuacji, z pozoru bez wyjścia, z których jednak ludzie wyszli dzięki grzybom wyższym. Bo nawet jeśli wykonasz program przeciwpasożytniczy, ale bez grzybów wyższych, które ograniczają rozwój, a w niektórych przypadkach niszczą grzyby niższe, to te grzyby niższe , które pozostaną w organizmie, przyczynią się do pojawienia się i rozwoju odpowiednich gatunków pasożytów.

Kiedy człowiek ma w organizmie doskonały i wystarczający zestaw grzybów wyższych, jest na dobrej drodze nie tylko do zdrowia, ale i do swojego rozwoju duchowego i fizycznego. Życzę wszystkim dobrego zdrowia duchowego i fizycznego.

Skład: 

lentinus edodes sporophorum / twardziak jadalny owocnik; ekstrakt: 240 mg; polisacharydy 10%;

rametes suaveolens sporophorum / wrośniak anyżkowy owocnik; ekstrakt: 240 mg; polisacharydy 10%; 

agaricus blazei sporophorum / pieczarka brazylijska owocnik; ekstrakt: 240 mg; polisacharydy 10%;

cordyceps sinensis fungus / maczużnik chiński wewnętrzny korpus grzyba; ekstrakt: 480 mg; polisacharydy 10%.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować u dzieci poniżej 12 lat, kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. 

Przechowywanie: przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. 

Najlepiej spożyć przed końcem: - patrz na opakowaniu

Data minimalnej trwałości produktu jest jednocześnie numerem partii.

Wyprodukowano w UE dla:

SPAS Sp. z o.o.

ul. Kolejowa 9a

37-630 Oleszyce

Suplement diety jest środkiem spożywczym, którego celem jest uzupełnienie normalnej diety. Suplement diety nie ma właściwości leczniczych.

Dowiedz się więcej...

Grzyby leśne – obalamy stereotypy

2023-03-01

Grzyby leśne – obalamy stereotypy

Pamiętam jak dziś, gdy będąc małym chłopcem (a było to ok. 50 lat temu), chodziłem z dziadkiem do lasu na grzyby. Zebrane borowiki (zwane potocznie „prawdziwkami”), rydze czy podgrzybki babcia do [...]

Czytaj więcej

Opinie (0)

Dodaj opinię

Powiązane artykuły na blogu