Gorczyca biała ziarno 70g

Biała gorczyca dobrze wpływa na pracę żołądka – zmniejsza stan zapalny i niweluje jego ból. Zalecana jest przy nadkwasocie, wrzodach, stanach zapalnych jelit i żołądka, pobudza wydzielanie soku żołądkowego. Roślina ta poprawia trawienie, jest dobrym środkiem na zaparcia.

Cena brutto 2,90 zł

Wybierz wariant

  • Dostępność:
  • dużo

Wysyłka od: 5.00 zł

Gorczyca jest cenioną przyprawą w polskiej kuchni. Najbardziej znanym produktem zawierającym jej nasiona jest musztarda. Przyprawa jest również świetnym konserwantem żywności – ziarna gorczycy dodaje się do konserwowanych grzybów, ogórków czy kapusty. Musztarda to znakomite towarzystwo dla ciężkostrawnych golonek czy kiełbas.

Biała gorczyca dobrze wpływa na pracę żołądka – zmniejsza stan zapalny i niweluje jego ból. Zalecana jest przy nadkwasocie, wrzodach, stanach zapalnych jelit i żołądka, pobudza wydzielanie soku żołądkowego. Roślina ta poprawia trawienie, jest dobrym środkiem na zaparcia. Gorczyca biała polecana jest także przy bólach reumatycznych – gdy są one uporczywe, zaleca się do bolących miejsc przykładać płócienne woreczki wypełnione ziarenkami. 

Gorczyca biała zawiera cenne składniki odżywcze: tłuszcze, białko, błonnik, witaminy z grupy B oraz witaminy: C, A, E, K, a także: sód, potas, wapń, żelazo, magnez, cynk, fosfor. 

Gorczyca biała ziarno 70g

Opinie (0)

Dodaj opinię

Oceniasz jako: