Czystek suszony turecki 500g SR D

Czystek suszony turecki

Czystek (Cistus) rośnie głównie w południowej Europie. Roślina ta ma delikatne kwiaty i przyjemny, żywiczny zapach. W ostatnim czasie herbatka z czystka staje się bardzo popularna. Zwłaszcza cenione są jej właściwości odchudzające oraz to, że jest pomocna przy wszelkich terapiach oczyszczających. Chamuje również powstawanie stanów zapalnych i neutralizuje wolne rodniki

Cena brutto 17,00 zł

Wybierz wariant

48 godziny
14 dni

Czystek suszony turecki

Czystek (Cistus) rośnie głównie w południowej Europie. Roślina ta ma delikatne kwiaty i przyjemny, żywiczny zapach. W ostatnim czasie herbatka z czystka staje się bardzo popularna. Zwłaszcza cenione są jej właściwości odchudzające oraz to, że jest pomocna przy wszelkich terapiach oczyszczających. Chamuje również powstawanie stanów zapalnych i neutralizuje wolne rodniki.

Czystek – jak stosować?

Zaleca się spożywać ok. 5 g suszu raz dziennie. 

Sposób przygotowania: susz zalać wrzątkiem (200 ml), parzyć ok. 5–7 minut. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Opinie (0)

Dodaj opinię

Powiązane artykuły na blogu