Adaptogeny - Twoja Równowaga - suplement diety - 50 ml

Objętość netto: 50 ml

Cena brutto 89,00 zł

Wybierz wariant

3-4 dni robocze
14 dni
od 249 zł

Adaptogeny - Twoja Równowaga

suplement diety
Objetość netto: 50 ml

Witania ospała (ashwagandha) oraz bakopa drobnolistna, wywierają pozytywny wpływ na mózg i pamięć, wspierają organizm w stanach stresu, pomagają zachować równowagę psychiczną. Wąkrota azjatycka i kadzidłowiec indyjski wspomagają zdrowie psychiczne.

Składniki: woda, ekstrakt z ziela bakopy drobnolistnej, ekstrakt z ziela wąkroty azjatyckiej, ekstrakt z żywicy kadzidłowca indyjskiego (standaryzowany na 65% kwasów bosweliowych), sproszkowany korzeń witanii ospałej - ashwagandha, rozpuszczalnik: gliceryna (roślinna), ekstrakt z korzenia witanii ospałej - ashwagandha (standaryzowany na 10% witanolidów), przeciwutleniacz: alfa-tokoferol, substancja konserwująca: sorbinian potasu (pozyskany z czerwonej jarzębiny).  

Sposób użycia: 1,25 ml (25 kropli) odmierzyć za pomocą dołączonej do opakowania pipety i dodać do wody, soku lub innego chłodnego napoju. Stosować raz dziennie. Przed użyciem wstrząsnąć.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na składniki preparatu. Produkt nie powinien być spożywany w przypadku stosowania leków o działaniu uspokajającym, nasennym, przeciwpadaczkowym. Nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i w trakcie laktacji. 

Skład zalecanej porcji dziennej 1,25 ml
Ekstrakt z ziela bakopy drobnolistnej (Bacopa monnieri) 130 mg
Ekstrakt z ziela wąkroty azjatyckiej (Centella asiatica) 130 mg
Ekstrakt z żywicy kadzidowca indyjskiego (Boswellia serrata),
w tym: kwas bosweliowy
130 mg
84,5 mg
Ekstrakt z korzenia witanii ospałej - ashwagandha (Withania somnifera),
w tym: witanolidy
23 mg
2,3 mg
Sproszkowany korzeń witanii ospałej - ashwagandha (Withania somnifera) 95 mg

Najlepiej spożyć przed końcem: podano na opakowaniu
Nr partii: podano na opakowaniu

Warunki przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Wyprodukowano dla:

MGM Biznes Sp. z o.o.
ul. Wróblewskiego 19A
93-578 Łódź

Suplement diety jest środkiem spożywczym, którego celem jest uzupełnienie normalnej diety. Suplement diety nie ma właściwości leczniczych.

Opinie (0)

Dodaj opinię

Powiązane artykuły na blogu